Uudised Sündmused Põhja-Eesti kohaliku toidu-ja joogimeene konkurss

Põhja-Eesti kohaliku toidu-ja joogimeene konkurss

 

Põhja-Eesti ettevõtjate tooted on oodatud kohaliku toidu- ja joogimeene konkursile

Käesoleval aastal alustasid viis Leader tegevusgruppi: Arenduskoda, PAIK, Põhja-Harju Koostöökoda, Ida-Harju Koostöökoda ja Partnerid koostöös piirkonna toiduettevõtjaid toetava jätkuprojektiga Põhja-Eesti kohalik toit tuntuks!

Jätkuprojektis  keskendume senisest enam meie toidu nähtavaks toomisele oma piirkonnas kui ka laiemalt Eestis. Tulemas on Triiphoonete päevad, piirkonna toidu- ja joogimeenekonkurss, ühiskokkamised jne. Toimunud on juba Põhja-Eesti kohaliku toidu retseptikonkurss, kuhu laekus 19 põnevat retsepti.

Põhja-Eesti kohaliku toidu võrgustiku eestvõtmisel kuulutati välja kohaliku toidu- ja joogimeene konkurss, mis ootab sügiseks kohalikelt ettevõtjatelt piirkonnale iseloomulikke kvaliteetseid ja häid tooteid. Osalevaid tooteid on plaanis igal moel esile tõsta: kasutada neid maakondade ettevõtjate sündmustel, organisatsioonide meenetena ja tutvustada oma kanalites. Konkursile registreerimine on avatud, tooted ise esitatakse aga alates septembrist. Võitjad kuulutatakse välja 29. oktoobril Põhja-Eesti turismikonverentsil Rakveres. 

Vaata lähemalt: http://kohaliktoit.arenduskoda.ee/meie-margis/meenekonkurss-2020

Lisainfo: eha@arenduskoda.ee telef 517 0214