Uudised Sündmused Leader tegevusgruppide koostööprojekt "Pealinnast Piirilinna" ootab aktiivsete teenusepakkujate osalust maikuu suursündmusel

Leader tegevusgruppide koostööprojekt "Pealinnast Piirilinna" ootab aktiivsete teenusepakkujate osalust maikuu suursündmusel

 2015.aastal alustatud eeltöö 6 LEADER tegevusgrupi vahel tugevdada põhjaranniku turismi potensiaali jõudis 2017.aastal koostööprojektini "Pealinnast Piirilinna", mida tutvustasime veebruaris kõigile huvilistele avaseminaril Rakveres mtupartnerid.eu/koostooprojekti-pealinnast-piirilinna-avaseminar-pohjarannik-turismihitiks/ Projekti üheks eesmärgiks on ühendatud jõududega teha turundustööd, et põhjarannikul tegutsevad ettevõtted, aktiivsed inimesed ja toredad algatused saaksid rohkem tähelepanu Eesti turismimaastikul. Tänaseks on ette valmistatud Pealinnast Piirilinna turundusplaan aastani 2020, kus 2019 aasta tähtsündmuseks saab 18-19.mail toimuv "Elamused pealinnast piirilinna". Elamuste teljeks saab olema vana postimaantee ehk siis praegusest Tallinn-Narva maanteest mere poole jääv ala. Meie ühiseks sooviks on lasta inimestel kogeda erinevaid elamusi, maitseid, kunsti, käsitööd, kultuuri, seiklusi, matku jne. Teadu pärast kevad meelitab inimesi loodusesse ja uusi paiku avastama ning seetõttu valisime suursündmuse ajaks maikuu kui suur turismihooaeg pole veel peale hakanud.
Projekti raames toetatakse tegevusi, mis on suunatud küllaltki palju sisuturunduse, sotsiaalmeedia, raadio- ja visuaalreklaamile, messidele jne. "Elamused pealinnast piirilinna" eventi alla koondub 18. ja 19.mail palju erinevat Tallinnast Narvani ja vastupidi, olgu see siis avatud kohvik/restoran, mille menüüs on selleks puhuks eripakkumised või kontsert/etendus erilises toimumispaigas või mõni põnev töötuba või matk... Kõik uued head mõtted ja pakkumised on teretulnud, sest kohad ei konkureeri vaid täiendavad üksteist. Tulemas on kodulehe liides (sarnaselt Avatud Talude päevaga), kuhu kõik elamuse pakkujad lisatakse koos oma pakutava teenuse infoga. Esimene turundustegevus antud sündmuse kohta saab hoo sisse juba TourEstil 2019 (veebruari alguses).

Ootame Haljala, Rakvere ja Viru-Nigula valdade ettevõtjaid/tegutsejaid osalema ja kaasalööma 18. ja 19. mais 2019 toimuval suursündmusel "Elamused pealinnast piirilinna" - osa teist on igapäevaselt avatud, tuleks lihtsalt lisada väike nüanss, lisamaks põnevust, et külaline tahaks tulla, jääda, tegutseda... Kuid oodatud on ka need, kes soovivad ainult nendel päevadel külastajatele uksed avada. Uued ägedad ideed ja tegevused on kõik alati oodatud! Samuti koostööalgatused omavahel! Peatselt algavad ka koostööprojekti raames turundustegevusele suunatud koolitused - siinkohal oleks väga hea teada, millised oleksid ootused koolituste teemade osas, et need võimalikult kasulikud oleksid igapäevaselt.
Hetkel koondavad kõigi tegevuspiirkondade juhid informatsiooni teenuse pakkujate kohta ning siinkohal palun teie tagasisidet hiljemalt 10.novembriks, kas olete huvitatud eelpoololeva info põhjal oma firma/organisatsiooni/asutuse tegevust ja teenuseid tutvustama 18. ja 19.mail 2019 "Elamused pealinnast piirilinna" sündmuse raames. Tagasiside on oluline, et saaksime hoida teid kursis jätkuvate tegevustega.
Vastame meeleldi küsimustele nii kirja kui telefoni teel. 

telef 51 48 775 või 528 6307

info@mtupartnerid.eu

Elsa Hundt
MTÜ Partnerid tegevjuht